Ansatte

Ønsker du å snakke med våre kundekonsulenter, vennligst ring 51 92 52 00.

For kundehenvendelser, vennligst benytt kontaktskjemaet.

Odd H. Aksland, direktør og pressekontakt
odd.aksland@kolumbus.no

Administrasjon og kundeservice

Terje Øen, økonomi- og administrasjonssjef
terje.oen@kolumbus.no

Sunniva Johannessen Gjerde, administrasjonskonsulent
sunniva.gjerde@kolumbus.no

Tore Sand, rådgiver statistikk og analyse
tore.sand@kolumbus.no

Gunn Sissel Gravdal, innkjøps- og kontraktsansvarlig
gunn.sissel.gravdal@kolumbus.no

Jytte Birch Emmerhoff, innkjøp- og kontraktsansvarlig (vikar)
jytte.emmerhoff@kolumbus.no

René O. Muis, controller
rene.muis@kolumbus.no

Torhild Skuland, regnskapsleder
torhild.skuland@kolumbus.no

Frode Ullenes, regnskapsmedarbeider
frode.ullenes@kolumbus.no

Jan Rune Fredvang, driftsleder IKT
jan.rune.fredvang@kolumbus.no

Dagrunn Mjølsnes, kundesentersjef
dagrunn.vignes.mjolsnes@kolumbus.no


Strategi og utvikling

Audun M. Solheim, strategi- og utviklingssjef
audun.solheim@kolumbus.no

Anna Sandvik Hauge, markeds- og informasjonsansvarlig
anna.sandvik.hauge@kolumbus.no

Espen Schiager, informasjonsrådgiver/nettredaktør
espen.schiager@kolumbus.no

Ingrid Bruland Bjander, informasjonsrådgiver/nettredaktør (vikar)
ingrid.bjander@kolumbus.no

Christian Sædberg, rådgiver sosiale medier
christian.sedberg@kolumbus.no

Tore Sandvik Monsen, grafisk designer/art director
tore.sandvik.monsen@kolumbus.no

Kristin Ramsfjell, systemkonsulent sanntid
kristin.ramsfjell@kolumbus.no

Odd Eilif Vinje, prosjektleder
odd.vinje@kolumbus.no

Sindre Brueland, servicetekniker sanntid
sindre.brueland@kolumbus.no

Jørgen Dagestad, driftsleder elektronisk billettering
jorgen.dagestad@kolumbus.no

Tommy M. Gabrielsen, IKT-konsulent elektronisk billettering
tommy.gabrielsen@kolumbus.no

Siri Hamre von Krogh, prosjektleder mobilapp
siri.von.krogh@kolumbus.no

Anders Almås, prosjektleder innovasjon
anders.almaas@kolumbus.no

Rolf Michael Odland, rådgiver miljø og smartby
rolf.michael.odland@kolumbus.no

Sverre Wendt Slettebø, prosjektleder APC
sverre.slettebo@kolumbus.no

 

 

Plan og produksjon

Jostein Fisketjøn, driftssjef transport
jostein.fisketjon@kolumbus.no

Jan Owe Bjørnsen, driftsleder transport Nord-Jæren
jan.owe.bjornsen@kolumbus.no

Lise Eva Hegre, driftsleder transport Dalane/Jæren/Ryfylke
lise.hegre@kolumbus.no

Svein Ystanes, rådgiver ruteplan/rutedata
svein.ystanes@kolumbus.no

Linn Wetteland, strategisk ruteplanlegger
linn.wetteland@kolumbus.no

Per Ivar Aase, driftsleder transport Nord-Rogaland
per.ivar.aase@kolumbus.no

Øystein Nybø, fagleder skoleskyss
oystein.nybo@kolumbus.no

Ingunn Karin Nymark, saksbehandler skoleskyss
ingunn.nymark@kolumbus.no

Tomas Nesheim, driftsleder båt og fagleder universell utforming
tomas.nesheim@kolumbus.no

Christine A. Harestad, driftsleder rutedata
christine.alm.harestad@kolumbus.no

Tom Gjertsen, IKT-rådgiver rutedata
tom.gjertsen@kolumbus.no

Viggo T. Tjørve, rutedatakonsulent
viggo.tonnessen.tjorve@kolumbus.no

Jørn Engedal, rutedatakonsulent
jorn.engedal@kolumbus.no

 

HjemJobbHjem

En oversikt over ansatte i HjemJobbHjem finner du her: https://www.hjemjobbhjem.no/kontaktoss/


Sist oppdatert : 10.10.2017